>>Toplu Dağıtım & Postalama

Toplu Dağıtım Hizmetimiz

Dataya bağlı hizmet ihtiyaçlarından birisi de; Toplu dağıtımdır. Devinim çözüm ortağı Etkin dağıtım ile birlikte, her iki kurumun tecrübesini ve iş becerisini birleştirerek, müşterilerine toplu dağıtım ile veri yönetiminin birleşiminden oluşan alanında yepyeni bir deneyim sunuyor.

DAĞITIM + VERİTABANI YÖNETİMİ = DEVİNİM

Benzersiz bir deneyim yaşamaya hazır mısınız?

Toplu dağıtım ve postalama hizmetimiz, sadece, en doğru çözüm ortağını bulmak ile kalmıyor. Bu alandaki uzmanlığımız ve geçmiş tecrübelerimiz ışığında, dağıtım ihtiyaçlarınızı ve karşılaşabileceğiniz sorunları sizin adınıza önceden öngörerek, dağıtımınızın, minimum hata maksimum başarı ile gerçekleşmesine katkıda bulunuyoruz. Bu sayede standart, dağıtım ve kargo hizmetinin ötesinde bir deneyim sunuyoruz.

Nasıl mı?

Veri tabanı yönetimi; Başarılı bir dağıtımın, herşeyden önce, iyi bir data yönetimine dayandığını biliyoruz. Bunun için dağıtım datanızı en iyi hale getiriyor ve hep öyle kalmasını sağlıyoruz. Bunun için;

  1. Mükerrer kayıtların temizlenmesi,
  2. Adres veritabanının, kargo ve posta firmalarının veri tabanına uygun hale getirilmesi,
  3. Eksik adreslerin tamamlanması, eğer tamamlanamıyorsa, Gönderene bilgisinin verilmesi.
  4. Gönderen tarafından iletilen yeni kayıtların veritabanına eklenmesi, çıkartılması istenen kayıtların veritabanından çıkartılması,
  5. Dağıtım neticesinde iade olan gönderilerin, konrollerinin sağlanarak, iade nedenlerine göre güncellemlerin yapılması. Güncellenemeyen kayıtların bilgilerinin gönderene iletilmesi.
  6. Gönderenin talep etmesi durumunda, veritabanının en geç 24 saat içerisinde %99 güncellikle gönderene teslim edilmesi.

Doğru Çözüm Ortağının Seçimi; Dağıtılması istenen, ürün(dergi, davetiye, promosyon gibi), dağıtılması istenen süreye istinaden en uygun çözüm ortağını belirliyoruz.

Avantajlı Fiyat; Çözüm ortaklarımız ile yaptığımız uzun dönemli anlaşmalar sayesinde, anlık olarak gelen talepleriniz için en uygun maliyetler ile çalışılmasını sağlıyoruz.