>>Toplu E-posta & SMS Gönderimi

Toplu E-Posta Gönderimi

Günümüzde toplu e-posta gönderimi, uzmanlık ve alt yapı gerektirmektedir. İnternet dünyasındaki en hassas konulardan biri Spam gönderimleri olup, mail sunucularının tamamı, izinsiz toplu gönderimlere karşın tedbirler almaktadır. Bu nedenle, bilinçsiz yada yetersiz alt yapı ile toplu e-posta gönderimi hem gönderilen e-postaların engellenmesine hem de sonrasındaki süreçte, gönderen e-posta adreslerinin de “kara listeye” alınmasına neden olabilmektedir.

Devinim olarak dünyadaki en önemli toplu e-posta servis sağlayıcılarından, SharpSpring’in kullanıcılarına, sunduğu, teknolojik alt yapıyı, Devinim’in uzmanlığı ve hizmet kalitesi ile birlikte sunuyoruz.
Neler yapıyoruz?

  • E-posta listelerinin düzenlenmesi; mükerrer kayıtları ayıklıyor, hatalı yazılmış olan e-postaları tespit ederek, düzeltiyoruz.
  • E-posta kontrolü; e-posta adreslerinin aktif olup olmadığını kontrol ediyor, dağıtım öncesinde raporlayarak, hem maliyet tasarrufu sağlıyoruz hem de olası gecikmelerin önüne geçiyoruz.
  • E-Bülten hazırlığı; Hazır e-Bülten örneklerimizden yada sizin adınıza hazırlayacağımız özel çalışmaları kullanarak, profesyonel gönderimler yapmanızı sağlıyoruz.
  • Raporlama; Gönderim sonuçlarını, ihtiyaç duyacağınız kriterler bazında raporluyoruz.
  • Güncelleme; Ulaşmayan mailleri güncelliyoruz.